Відомий український пародист Юрій Великий любить показувати, наскільки отупіли російські "брати", і висміює "сусідських" політиків та простих представників населення.

Цього разу в соцмережах Юрій Великий розповів про те, як у Росії вручають повістки, використавши образ москалиці, яка втекла від "бомбізації" Криму. Відео з'явилося в Instagram і Youtube комік.

Юрій Великий. Фото: instagram.com/yuri_velikiy/
Юрій Великий. Фото: instagram.com/yuri_velikiy/

Пародист підкреслив, що чоловіки "риють підвали за три години", а повістки їм вручають біля вуличного туалету: " Замість мобілізації, краще каналізацію зробили б" , - підкреслює Великий.

Він також розповідає про життя-буття росіян, які вміють тільки закладати за комір і битися. А про виїзд пише, що для того, щоб купити квиток на всю родину, її чоловік має померти два з половиною рази.

Популярні новини зараз
ТЦК отримали офіційний дозвіл запихувати чоловіків в автобуси – є певні умови Викорініть з себе "радянщину": 5 звичок, які час залишити в минулому В Україні хочуть змінити систему соцдопомоги: на що розраховувати людям Вибачте, банк безсилий: у клієнтів "Привату" зникають з карт останні гроші
Показати ще

"Щороку встаємо з колін... скільки ж у нас колін, що ми постійно з них встаємо?... Не країна, а якась сороконіжка..." - зазначає Юрій .

Юрій Великий. Фото: instagram.com/yuri_velikiy/
Юрій Великий. Фото: instagram.com/yuri_velikiy/

У коментарях не приховуючи захоплення, шанувальники схвалили Юрія за його талант та можливість передавати емоції:

"Як ти встигаєш так чітко стільки емоцій і виразів, а потім треба ковтати і нудьгувати життя і в одну секунду знову плакати", "Як завжди захоплююсь Вашими роботами, дякую Вам, Ви найкращі", "Юро, дякую Вам за настрій, який завдяки Вашій роботі ми маємо. Хоч якийсь позитив" , - написали в коментарях.

Коментарі. Фото: instagram.com/yuri_velikiy/
Коментарі. Фото: instagram.com/yuri_velikiy/

Нагадаємо, що пародист із "Квартал 95" Юрій Великий висміяв путіна після поклонів Кім Чен Ыну: українці надривають животи.

Раніше ми повідомляли, що "пропагандист Соловйов" вийшов в ефір із побитою пикою стараннями Юрія Великого з "Квартал 95": "Карась лящів видавав".