Популярна українська реперша Alyona Alyona розповіла про те, як і з яких причин зважилася на зйомку в рекламі нижньої білизни. Про це вона розповіла в інтерв'ю Катерині Осадчій.

Осадча прийшла на презентацію власного лейбла Alyona Alyona і зазначила, що вона вирішила залишити на день улюблений спортивний костюм і прийшла в чорній сукні до підлоги з глибоким розрізом на нозі.

"У мене була зйомка в журналі Vogue і мені придумали цей образ і коли я одягла і побачила себе і зрозуміла, що все - таки бути в одній і тій же одязі типовою це теж рамки, а я говорю про життя без рамок, без обмежень, стрижень всередині, яким би ти не був, чому б не надіти цю сукню сьогодні", - говорить Олена.

Також вона розповіла, як зважилася на зйомку в рекламі нижньої білизни.

"Нічого там такого надприродного Я не показала. Це всього лише тіло. У кого-то таке, у кого-то таке. Це просто тіло. Я люблю воду, я люблю купатися. Я ж ходжу на пляж в купальнику. Розумієш, може я б себе відчувала дуже некомфортно, якби це була б реклама типова: спокуси чоловіка. Але оскільки ця реклама про те, що: прийми себе, Одягни комфортну білизну і ходи, щоб тобі нічого не терло і нічого не тиснуло, а я як ніхто розумію в цих штуках, мені це було близько. Я розуміла, що ми несемо в цей світ. З легкістю пішла це і зробила", - каже Олена.

Популярні новини зараз

На сцену "Голосу країни" увірвалася суперниця Дорофєєвої: могла співати у "Время и стекло"

Головне за ніч: "втеча" Віктора Павліка і Реп'яхової, НП в літаку, Полякова без волосся і загадкова загибель українки

Осадча в білому засвітила пружні кульки: поки Горбунов в няньках

Потап розкрив своє найпотаємніше бажання: "С*ськи як у Насті Каменських"

Показати ще

Нагадаємо, реперша Alyona Alyona потрапила в лікарню після зимових канікул.

Як повідомляв Знай.uа, Alyona Alyona показала своє кошлате щастя.

Також Знай.uа писав, що Alyona Alyona буде "Холостячкою"? Українці вражені можливою кандидатурою для шоу.