Часто багато жінок стикаються з питанням про те, як поєднувати успішну кар'єру та особисте життя. Все це навіяно докорами в тому, що жінка має бути хранителькою вогнища, а чоловік – добувачем.

Але сьогоднішні реалії вимагають сучасних рішень і любляча мама цілком може бути успішною бізнес-леді. Це питання порушили й Маша Єфросиніна з Олею Поляковою у випуску "Дорослі дівчатка".

Маша Єфросиніна і Оля Полякова, кадр з відео
Маша Єфросиніна і Оля Полякова, кадр з відео

"Я думаю, що поєднання без шкоди для одного чи другого не існує", - переконана Полякова та Маша її у цьому підтримує.

Оля в принципі вважає, що ідеальних матерів немає. Адже навіть якщо мама обцілює свого чада, водить на всі секції, то вона виховує непристосовану до життя дитину.

Популярні новини зараз
"Шкутильгають без діла кульгаві й контужені": блогер показав службу обмежено придатних Українку оштрафували на 15 тисяч через скаргу на гнилу пломбу, але водоканал про це пошкодував Пенсіонерам готують доплати у жовтні, хто отримає Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще

"Поєднання можливе, але ви повинні бути готові до збитків, жертовності... Але, оскільки ми з Машею трудоголіки, ми не можемо похвалитися тим, що приділяємо багато часу дітям. Але, що таке ідеальне материнство і чи повинні ми своїм дітям все те, що диктує нам соціум - не знаю. Для мене самореалізація - це незалежність і від дітей також", - підсумувала Полякова.

Оля Полякова, фото Знай.ua
Оля Полякова, фото Знай.ua

Маша Єфросиніна згадала, як народила другу дитину (сина Сашка) і вирішила піти у декрет, посидіти вдома. Через 2 місяці такого сидіння до неї підійшла 10-річна дочка Нана і сказала:

ти довго це будеш? Я хочу знову бачити тебе щасливою, щоби ти посміхалася"

Нагадаємо, що Оля Полякова з церкви йшла прямо в шинок: "Я задумалася про це в 13 років".

Раніше ми повідомляли, що Оля Полякова зізналася, що її чоловік надто старий для регулярного інтиму з нею: "У нього там нічого не просить".