Самореалізація є вкрай важливою для будь-якої людини. Жінки в сучасному світі стали замислюватися про це частіше, оскільки часто помітні тенденції того, що кар'єра успішніше рушить у чоловіків через ґендерну нерівність.

Саме тема самореалізації стала основою у новому випуску програми "Дорослі дівчатка" з Машею Єфросініною та Олею Поляковою. Зазначимо, що випуск був записаний у січні 2022 року, до початку повномасштабної війни та випущений на прохання шанувальників.

Маша Єфросиніна і Оля Полякова, поцілунок, фото: Знай.uа
Маша Єфросиніна і Оля Полякова, поцілунок, фото: Знай.uа

Колишня напарниця Юри Горбунова здивувалася, як "Королеві ночі" вдалося сидіти на одному рейтинговому проекті телеканалу "Україна", а потім пересісти у найрейтинговіше шоу телеканалу 1+1, у крісло журі. Раніше зіркам не можна було так скакати телеканалами. Тим більше, з'являтися у двох різних шоу одночасно.

"Для мене це було важливо з самого початку... Я задумалася про це в 13 років, коли мене почало хвилювати питання хто я, чим займатися... Моя мама не пускала мене в музичне училище і говорила йти в 10-11 клас, щоб я стала медиком. Адже я ходила на олімпіади з хімії та біології", - згадала Оля Полякова.

Популярні новини зараз
Росіянка, що втекла в Україну, отримала "повний фарш" у столиці: зняли трикімнатну квартиру за рахунок платників податків 51-річна жінка поїхала на побачення з новим знайомим, а за кілька тижнів її голову знайшли на пляжі: "Виклав у ТікТок" Карпатська мольфарка побачила перемогу України: "За допомогою..." Користь у кожній ложці та ліки на всю зиму: неймовірне варення з калини, яке підніме бойовий дух
Показати ще

Співачка її не послухала та пішла на дерижерсько-хорове відділення. Вона прийшла до училища, а мати забрала її документи звідти.

Оля Полякова, фото Знай.uа
Оля Полякова, фото Знай.uа

У 15 років Оля співала вранці у церкві, а ввечері – у шинку. Їй платили у храмі 5 гривень за співи, але спочатку її туди не взяли, адже вона прийшла з ресторану. Наступного дня вона змила макіяж, зняла вечірнє вбрання і службовець церкви не впізнав її.

"Там мені платили 5 гривень за одну співу, а ввечері я співала в шинку і дядьки іноді засовували мені в кофтинку 100 доларів, коли моя мама заробляла 14 доларів на місяць, працюючи лікарем. А я отримувала 100 доларів, коли 9 разів заспівала" , - Похвалилася Оля.

У ті дні вона вирішила, що хоче своєю улюбленою справою заробляти на життя, але це сталося дуже не скоро, адже Полякова довго пробивалася на естраду, витрачаючи гроші тоді ще забезпеченого чоловіка.

Нагадаємо, що Оля Полякова зізналася, що її чоловік надто старий для регулярного інтиму з нею: "У нього там нічого не просить".

Раніше ми повідомляли, що Оля Полякова заявила про проблеми у стосунках із 60-річним чоловіком: "У всіх змінилося життя...".