Відома співачка Тіна Кароль присвятила колискову дітям, які загинули через війну.

Свою роботу вона представила на сторінці Instagram.

Тіна Кароль. Фото: instagram.com/tina_karol
Тіна Кароль. Фото: instagram.com/tina_karol

" Найвразливіше серце на світі - це материнське серце, яке сьогодні плаче щодня за всіма дітьми, тому що чужих дітей не буває! Цю колискову присвятила саме їм, тим дітям, які вже ніколи не почують колискових, - написала співачка

Популярні новини зараз
Арестович описав становище на фронті: "Йде перекидання російських резервів" "Передам, як раніше": українці помітили дивне у платіжках за газ Зростання тарифів на 50%: українцям назвали дату, коли прийдуть нові платіжки за світло та газ Забивають пам'ять та гальмують телефон: топ 3 програм, що займають багато місця
Показати ще

Співачка не змогла залишитися осторонь трагедії, яка досі триває в Україні. У своїй пісні вона показала весь біль та жахи, які переживаються діти під час війни, а найстрашніше – це коли матері втрачають своїх дітей.

Під час виконання колискової співачка стала на коліна.

Виконання супроводжувало відео, на якому показано все те, що переживають українські матері зараз: зруйновані будинки, долі, життя та напис: "24 лютого дитинство втратило колір і наповнилося страхом та сльозами".

Варто також зазначити, що батько Тіни Кароль, незважаючи на вік, не поїхав за кордон, а залишився вдома захищати Батьківщину.

Нагадаємо, що Тіну Кароль помітили із 68-річним чоловіком, який поруч із нею багато років: навіть не виїхав з України під час війни.

Раніше ми повідомляли, що Тіна Кароль вигуляла сукню за 12 тисяч червоною доріжкою: "Хай буде мир на землі".

Також стало відомо, що Тіна Кароль шокувала Японію , але допомогла Україні: "Людей не знайти".