У війні, яку оголосила росія Україні, постраждали багато військових, багато міст, багато звичайних жителів... Але ще більше постраждали дітки: хтось загинув, а хтось має травму на все життя. Не таку фізичну, як моральну.

Українським батькам дуже важко було говорити зі своїми дітьми на теми війни, і вони ніколи подумати не могли, що такий досвід їм знадобиться.

Про це розповіли Оля Полякова та Маша Єфросиніна у рамках шоу "Дорослі дівчатка" на YouTube.

Маша Єфросиніна і Оля Полякова, фото: Знай.ua
Маша Єфросиніна і Оля Полякова, фото: Знай.ua

"Мені важко було пояснити Сашкові, що почалося. Він сказав "Мамо, це війна, як у кіно, будуть вибухи, як у фільмах? Страшні?", я кажу: "Так". "А хто це робить? Злі дядьки, які розмовляють іноземною мовою", я кажу: "Ні, дитинко, це роблять російські солдати"" , - згадує розмову з молодшою ​​дитиною Маша.

Популярні новини зараз
Які квартири здають військовим на Донеччині за 17 тисяч: "Адекватних слів немає" Готуйте 600 гривень: кому із водіїв потрібно терміново відвідати сервісний центр МВС Українку оштрафували на 15 тисяч через скаргу на гнилу пломбу, але водоканал про це пошкодував Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно
Показати ще

Маша Єфросиніна та її 7-річний син Саша
Маша Єфросиніна та її 7-річний син Саша

Дитина поставила Маші логічне питання: "Чому вони так роблять?". Телеведуча на це відповіла, що мають "начальника", який вирішив, що нашу країну треба знищити. Маленький Сашко просив Машу показати фотографію путіна і потім поставив Єфросиніною питання, яке розбиває серце: "А що я йому зробив?"

"Так, і моя Аліса це питала. Каже: "А що ми їм поганого зробили? Чому вони нас вбивають?". Я відповідаю: "Бо вони вирішили, що Україна не існує, не має існувати. Вони вирішили, що ми не маємо права на своє життя", - підтверджує Оля Полякова слова Маші своєю розмовою із 10-річною дочкою.

Оля Полякова з Машею та Алісою, фото: Знай.ua
Оля Полякова з Машею та Алісою, фото: Знай.ua

Нагадаємо, що Оля Полякова заявила про проблеми у відносинах із 60-річним чоловіком: "У всіх змінилося життя...".

Раніше ми повідомляли, що Оля Полякова засмутилася, що не разом із Дімою Комаровим та Машею Єфросініною: "Я думаю, а якого...?".