Американська співачка Біллі Айліш випустила нову пісню разом з іспанською колегою Розалією. Як зізналася 19-річна зірка, вона "закохана" у цей трек.

Анонсом пісні Айліш поділилася на своїй сторінці у соціальній мережі "Інстаграм", а подивитися кліп можна на сайті "Ютуб".

"Я так закохана у цю пісню, тепер вона доступна вам для вашої насолоди", — написала Айліш на своїй офіційній інста-сторінці.

Новий сингл "Lo Vas A Olvidar" (з іспанської "Ти забудеш про це") став саундтреком до нового епізоду серіалу "Ейфорія", реліз якого заплановано вже на 23 січня.

Популярні новини зараз
Українці отримують дивні смс від ТЦК: юристи пояснили, як реагувати Пенсіонерам виплатять по 870 гривень на місяць: хто отримає надбавку Замість броні – повістка: українців масово мобілізують під час оформлення – ТЦК вимагають утихомирити Торкнеться клієнтів усіх банків: в Україні з 1 серпня нові правила розрахунку карткою
Показати ще

Цікаво, що пісня повністю виконується іспанською мовою, що є нехарактерним для творчості Айліш.

На сайті "Ютуб" за трохи більше ніж перші 12 годин з прем'єри кліпу він встиг набрати біля 6,5 мільйонів переглядів й понад 1,1 мільйона позначок "Мені подобається" (при лише 17 тисячах "дизлайків").

Розалія Віла Тобелла, більш відома як просто Розалія - іспанська співачка з Барселони. Спочатку вона отримала відомість завдяки своїм сучасними інтерпретаціями музики фламенко, але міжнародну увагу вона привернула після кількох співпраць зі світовими зірками.

Нагадаємо, Оголена Біллі Айліш зізналася, що "любить цицьки" і розгнівала сотні тисяч людей.