Популярна українська телеведуча, блогер та засновник благодійного фонду Маша Єфросиніна, любить спілкуватися та ділитися цікавими подіями свого життя зі своїми передплатниками у Instagram.

Якось ведуча поскаржилася на шахраїв, які продають песвдомедіцинські препарати для схуднення від її імені.

Маша Єфросиніна, фото: Instagram
Маша Єфросиніна, фото: Instagram

Про це вона розповіла на своїй сторінці у мережі Instagram.

Маша Єфросиніна розповідає, що таку нахабність вона бачить не вперше і вже багато років її ім'я використовують для роликів із рекламою шкідливого для здоров'я препарату.

Популярні новини зараз
Світло буде відсутнє по 20 годин на добу: експерт попередив про найгірший сценарій Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення
Показати ще

Маша Єфросиніна. Фото Instagram
Маша Єфросиніна. Фото Instagram

Тож у черговий раз помітила на просторах інтернету таку рекламу мовчати не стала.

"Препарат, від якого ви хворітимете, якщо не вмиратимете. Препарат, що поширюється абсолютно брехливим способом, ні кіберполіція, ні наші юристи не можуть нічого зробити, щоб прибрати його з усіх сайтів", — зазначила Єфросиніна.

Маша Єфросиніна. Фото Instagram
Маша Єфросиніна. Фото Instagram

Маша розуміє, дуже непокоїть ситуація, що велика кількість українців може зіпсувати собі здоров'я цим препаратом, тому вона закликала передплатників писати скарги на шахраїв, щоби якнайменше людей постраждали від їхніх рук.

Маша Єфросиніна. Фото Instagram
Маша Єфросиніна. Фото Instagram

Злодії доповнюють свою рекламу фрагментами інтерв'ю Маші зі знаменитостями.

Нагадаємо, що чоловік Маші Єфросініної розкрив трагічні випадки сварок воїнів ЗСУ з дружинами.

Раніше ми повідомляли, що навіть війна не завадила: Єфросиніна одягла на себе вартість "однушки" у Дніпрі.

Також стало відомо, що Маша Єфросиніна знайшла як "вколоти" росіян - поки не розпізнали і не покарали: "Кожен українець без проблем".