Відома українська співачка Тіна Кароль не перестає дивувати своїх шанувальників. Нещодавно вона здобула нові навички, пройшовши курс військової підготовки для цивільних "Резервіст".

Про це розповіли в офіційній сторінці instagram "Reservist.ua".

"Ну а що тут дивного? Я громадянин України", - cказала Кароль.

Співачка разом з іншими курсантами опанувала тактичну медицину за протоколом MARCH, навчилася поводитися зі зброєю, практикувалася зі стрільби, оволоділа навичками користування радіозв'язком, пройшла інженерну підготовку та бойове злагодження.

Популярні новини зараз
Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші І світло буде, і заплатимо менше: українцям підказали, як зменшити суми у платіжках
Показати ще

"Це не новина. Хочу свідомо розуміти, що відбувається, як допомогти людям і собі в надзвичайній ситуації. Ми живемо у війні", - поділилася Кароль.

Навчання в "Резервісті" стало для співачки не лише новим досвідом, а й можливістю підтримати українських військових, які боронять країну від російського агресора.

"Дякую всім, хто навчає та навчається. Разом ми сильніші! Слава Україні!", - написала Кароль.

Ініціатива "Резервіст"

Курси військової підготовки для цивільних "Резервіст" з'явилися в Україні після початку повномасштабного вторгнення Росії. Їхньою метою є надати людям базові навички, необхідні для того, щоб бути готовими до захисту себе та своїх близьких у разі потреби.

Навчання в "Резервісті" триває кілька днів і включає в себе теоретичні та практичні заняття з тактики, медицини, стрільби, зв'язку та інших військових дисциплін.

Тіна Кароль на навчання "Резервіст". Фото: скрін з instagram
Тіна Кароль на навчання "Резервіст". Фото: скрін з instagram

Нагадаємо, що співачка Тіна Кароль показала себе у дуже ніжному образі.

Як повідомляли раніше, українська артистка Тіна Кароль зізналася, чи ходить на побачення.

Як писав "Знай" раніше, народна артистка України Тіна Кароль розповіла, як тримає себе у формі.