Український актор Дмитро Ступка розповів, що 2022 рік став для нього роком щирого каяття. Він публічно визнав свою помилку, зігравши у 2021 році роль у російському пропагандистському фільмі "Ми з майбутнього 2".

Про це актор розповів в інтерв’ю OBOZ.UA.

Фільм, який зображує українських націоналістів як агресорів, а Росію – як визволительку, зазнав жорсткої критики в Україні за спотворення історичних подій та антиукраїнську спрямованість.

Дмитро Ступка, фото: Instagram
Дмитро Ступка, фото: Instagram

Ступка, пояснюючи свою участь у фільмі, зазначив, що на момент зйомок був молодим та не до кінця усвідомлював політичний контекст. Він також додав, що не отримав за цю роботу жодної винагороди.

Популярні новини зараз
Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців Українці не можуть скористатися перевагами двозонних лічильників: чому немає обіцяної економії І світло буде, і заплатимо менше: українцям підказали, як зменшити суми у платіжках
Показати ще

"Я шкодую, що зіграв у цьому фільмі. Я не розумів, що це за фільм, коли я погодився на роль. Я був молодий і дурний", - сказав Ступка.

Актор публічно вибачився за свою помилку, засудив війну Росії проти України та висловив підтримку українському народу. Він підкреслив, що є українцем і пишається цим.

"Я українець, і я пишаюся тим, що я українець. Я підтримую свою країну і свій народ", - сказав Ступка.

Однак, щирість каяття Ступки не всіма сприймається однозначно. Деякі критики вважають його слова лише піар-ходом, спрямованим на покращення іміджу в Україні. Інші ж вірять у щирість його покаяння та вважають, що він заслуговує на прощення.

"Я не вірю йому", - написав один з користувачів Facebook. "Він просто намагається повернути собі прихильність українців".

Інші ж вважають, що Ступка щиро шкодує про свою помилку і заслуговує на прощення.

"Кожен має право на помилку", - написала одна з користувачок Twitter. "Я думаю, що він щиро шкодує про те, що зробив".

Дмитро Ступка. Фото: скрін youtube
Дмитро Ступка. Фото: скрін youtube

Нагадаємо, що Дмитро Ступка насолоджуючись устрицями з вином сумує за Україною.

Як повідомляли раніше, Дмитро Ступка показав, хто допомагає йому розважатися у США.

Як писав "Знай" раніше, Дмитро Ступка привіз до США шматочок "руського міра", українцям цей мажор набрид.