Ольга Сумська — відома українська актриса, Заслужена та Народна артистка, якій належать безліч ролей як у кіно, так і на сцені.

Зокрема, вона грала Роксолану. Зараз варто поговорити про те, що вона наговорила під час випуску "Мекнув - живіть" Володимира Остапчука на власному Youtube-каналі.

Ольга Сумська, фото: Знай.ua
Ольга Сумська, фото: Знай.ua

Ольга Сумська, трохи випивши, відверто розповіла, чи зраджував їй колись Євген Паперний — її колишній чоловік. Хоча її мама ще до заміжжя заявляла їй про те, що чоловік дивиться на інших жінок. Вона була проти весілля. Але її слово ніяк не вплинуло на захід.

Ольга Сумська не послухала рідних, піддалася поклику свого серця. Однак згодом, звичайно ж, її мама мала рацію.

Популярні новини зараз
Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК Накриє "золотий дощ" або ж хвиля кохання: які 3 знаки Зодіаку будуть найщасливішими наприкінці липня "Резерв+" не підтягує дані: коли чекати повістку За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження
Показати ще

"Мама мене попереджала: "Дочка, він - ловелас. Ти ж знаєш, що він той у?". Мама була на 100 відсотків права. Хіба я послухала батьків? Я все одно за нього вийшла - все", - зізналася актриса.

Хоча якось Євген зізнавався, що у стосунках не зраджував.

"Все-таки мені приємно було чути, коли він сказав, що я єдина жінка в його житті, якої він не зраджував. Єдина жінка і це я", - додала вона.

Ольга Сумська, фото: Instagram
Ольга Сумська, фото: Instagram

У шлюбі вони були лише чотири роки. Їхня дочка Тоня зараз перебуває в РФ. Переломний момент розпочався через зраду, але з боку актриси – вона пішла до іншого актора.

Нагадаємо, Ольга Сумська поділилася рецептом фірмового пісочного пирога зі сливами: "Можна проковтнути мову..."

Як повідомляв "Знай.uа", дочка Ольги Сумської відіграла головну роль у російському серіалі - актриса "зрадницьки" мовчить

Знай.ua писав, Ольга Сумська "ввалилася" в лікарню, шприцем потрібно було залізти прямо в горло: "Сподіваюся..."