Австралійські ядерні експерти подивилися "Опенгеймера" Крістофера Нолана і вже встигли висловити свою думку щодо цього фільму і того, чи точна картина у фізичному та ядерному плані.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяВони зазначають, що ця картина є епічною, інтенсивною, досить переконливою, але не завжди точною. Наприклад, вони заявляють, що перший ядерний вибух був зовсім не такий. Про це повідомляє
Там були відсутні "фіолетові відтінки", "теплова хвиля", хоча насправді вони, якраз, були. А ще вони не згодні з Крістофером Ноланом у тому, що фізика — складна наука, про що хоче сказати глядачам, за допомогою діалогів між персонажами.
[quote author=""]"Як фізик, що дивиться фільм, я думаю, що вони могли б набагато ясніше розповісти про задіяну науку ... Я вважаю, що Нолан навмисно використовував такий високорівневий жаргон, щоб спантеличити у фільмі. Це змусило аудиторію відчути себе відокремленою від цих наукових гігантів. Як вчений і викладач, я думаю, що це поганий спосіб представлення науки", - заявляє доктор Кіррілі Рул.
Доктор Кері Бреннер, керівник Центру досліджень прискорювачів компанії Ansto, каже, що їй не вистачило одного елемента у вибуху 1945 року у Нью-Мексико, який носив кодову назву "Трініті", у фільмі.
Коли пристрій спрацював, ми побачили спалах світла та тишу, але він не помітив, щоб хтось реагував на безпосереднє відчуття тепла, яке супроводжувало візуальний спалах.
Генерал-майор Томас Фаррелл, заступник директора Манхеттенського проекту Леслі Гроувз (якого у фільмі грає Метт Деймон), назвав вибух "народженням нової ери - ери атомної енергії".
Нагадаємо, онук Оппенгеймера висловився про Нолана і новий фільм про ядерну бомбу: "Намагався когось убити"
Як повідомляв "Знай.uа", в Індії зафарбували оголену актрису з "Опенгеймера" і хочуть "скасувати" фільм через похабство.
Знай.ua писав, прем'єра Оппенгеймера в Україні: мало хто знає, що до створення ядерної бомби був причетний українець