Відомий український гумористичний актор, член колективу VIP Тернопіль Тарас Стадницький вирішив по-особливому відзначити День захисту дітей, 1 червня.

Для цього Тарас Стадницький, відоміший як "Володька", запланував викласти фотографії своїх дочок у соцмережу, щоб привітати їх із сьогоднішнім святом.

Тарас Стадницький. Фото: скрін youtube
Тарас Стадницький. Фото: скрін youtube

Однак, за словами гумориста, жодна з фото дочок не підійшла. Оскільки молодша 9-річна Люба дуже активна дівчинка, всі фотографії доводиться робити в русі - відповідно, вони виходять дуже розмитими і не годяться для соцмереж.

Зі старшою дочкою - 12-річною Олесею виникла інша проблема. Щоб якусь фотографію викласти до Фейсбуку, насамперед потрібно з нею узгодити. Але, на жаль, до консенсусу тато з донькою так і не дійшли.

Популярні новини зараз
Не гайте часу: експерт розповів, що має зробити кожен українець до опалювального сезону Які квартири здають військовим на Донеччині за 17 тисяч: "Адекватних слів немає" Блогерку посадили на 2 роки просто за те, що вона поїла: відео образило багато людей Користь у кожній ложці та ліки на всю зиму: неймовірне варення з калини, яке підніме бойовий дух
Показати ще

Тарас Стадницкий, фото: Instagram
Тарас Стадницкий, фото: Instagram

У той же час Тарас Стадницький зробив важливу ремарку – він зазначив, що найголовнішими у цей день є ЗСУ, які захищають нас та наших дітей від російського загарбника. Актор наголошує, що саме завдяки їм цей день настав.

Фото: facebook.com/taras.stadnytskyy
Фото: facebook.com/taras.stadnytskyy

Нагадаємо, що Стадницький із "VIP Тернопіль" порівняв "експертну" думку Арестовича з тим, як випорожнюються тварини.

Раніше ми повідомляли, що зірка "Ліги сміху" Вася Байдак пожартував про неочевидні нюанси життя за кордоном: "І смішно, і сумно".