Українська співачка Ірина Білик стала однією з тих, хто постраждав від безчинства російських окупантів на території нашої суверенної України.

Її будинок став "притулком" для цих убивць, про що сама артистка неодноразово заявляла у своїх соцмережах. Наступним ударом для Іри став ігнор Філіпа Кіркорова, який ніяк не відреагував на те, що Білик не залишився вдома.

Ірина Білик, фото: Instagram
Ірина Білик, фото: Instagram

І останній "ніж" у спину Білик забив її колишній чоловік та батько її дитини - фотограф та продюсер Аслан Ахмадов, який зараз проживає в Росії.

Лілія Ребрик згадала, що Аслан спочатку не підтримав війну Росії в Україні і навіть виїхав до батьків до Азербайджану. Але незабаром він повідомив, що хоче повернутися до Росії і навіть анонсував концерт у Москві з піснями Ганни Герман. Ребрик запитала Іру, як таке могло статися.

Популярні новини зараз
Шалені знижки від АТБ: скільки коштують м'ясо, риба, ковбаси та інші товари Нові правила для водіїв з 1 червня: що потрібно знати Жінка побачила "щось" на дитячому знімку свого чоловіка - у це ніхто не може повірити Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

Ірина Білик і Аслан Ахмадов, кадр з відео Viva
Ірина Білик і Аслан Ахмадов, кадр з відео Viva

"Для мене ключове, що це колишній чоловік. Ми розлучилися і це вже багато про що говорить. У нас були різні погляди на життя і коли почалася війна він мене дуже підтримав, переживав за сина. Я не стежила за його життям, він приїжджав до нього. нам раз на рік-два, я завжди говорила, що мій син не мав підтримки від батька і ми тут самі жили.Це було моє рішення.Коли він поїхав з Баку до Москви я зі ЗМІ дізналася про концерт. але навіщо це треба було робити?» Грошей це не принесе, пісні Ганни Герман ніхто не слухає. Він таку тінь кинув на мене. Але це ганьба для нього, ганьба, що він навіть не сказав мені нічого. Я б сказала, що не варте цього робити" , - відповідає Білик.

Анатолій Анатолич поставив акцент на тому, що дивніше, адже пісні Ганни Герман – це фронтові пісні. І такий концерт може бути розцінений як підтримка російської армії у війні з Україною.

Ірина Білик, фото: Знай.uа
Ірина Білик, фото: Знай.uа

Ірина Білик зазначила, що великих зборів на цьому концерті не буде, адже Аслан Ахмадов має батька при смерті і до нього на той момент навіть викликали священика.

Нагадаємо, що 53-річна Ірина Білик зізналася, чи спить вона зі своїм колишнім Коляденком: "Казка...".

Раніше ми повідомляли, що Ірина Білик не стрималася і замість Коляденка взялася за військових та лікарів: "Ми з вами з одного тесту".