Відома фото- і фітнес-модель родом з Німеччини Міржам Шері обожнює хвалитися ідеальним тілом в Instagram.

У красуні більше 1,7 мільйонів фоловерів, які не тільки насолоджуються її бездоганною фігурою, але і мотивуються інформативними постами дівчини про тренування, любов до себе і правильне харчування.

Нещодавно знаменитість виставила яскраве відео з комплексом різних незвичайних вправ для ніг і сідниць, які можна з легкістю робити в домашніх умовах. Так, дівчина, демонструючи пишні форми в міні-шортах і коротенькому топі, провела невелике тренування, показавши, що вдома можна не тільки присідати і махати ногами.

Особливо актуальні не найлегші вправи будуть для спортивних українок з 8-24 січня, адже саме в ці дати всі фітнес-клуби закриті через локдаун. Все, що вам знадобиться для тренування з Міржам - невеликий млинець на 2,5-5 кг, який можна з легкістю замінити пляшкою з водою або піском.

Варто відзначити, що фітнес-кар'єра Міржам почалася досить випадково - в 2008 році красуня прийшла в спортзал, щоб позбавитися від болю в спині, але поступово результат від тренувань почав подобатися їй все більше. Красуня - одна з небагатьох інфлюенсерів, яка не збільшувала груди, сідниці, не вдавалася до різних пластичних операцій і не видозмінювала обличчя за допомогою філерів.

Дівчина частенько публікує кадри без макіяжу, відео тренувань, колажі з вдалими/невдалими фото, щоб навчити прихильниць по всьому світу любити себе такими, якими вони є. Також фітнес-красуня - веган і є амссадором бренду спортивного харчування з США "BANG ENERGY".