Співачка Тіна Кароль відверто зізналась в тому, що в неї немає друзів в українському шоу-бізнесі.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПід час зустрічі зі студентами артистка, яка вже багато років сяє на український сцені, поділилась своїми думками стосовно творчого шляху та секрету успіху, повідомляє Уніан.
Так, співачка відверто зізналась в тому, що не має й не бажає мати друзів в шоу-бізнесі: "Я дуже самотня в цій індустрії. Довелося вбити поклик бачити в людях добро і дружити. Це я собі заборонила. У мене немає друзів, в мене є знайомі".
За словами Тіни, комфортним станом для неї є самотність. Наприклад, свій ідеальний вечір співачка бачить так: "Ви запитаєте, як би я провела вечір? Сама". Пояснює це артистка тим, що в такому випадку ніхто не балакає та не розповсюджує інформацію про те, як вона проводить час ї що саме робить, а в неї з'являється більше часу на читання книг, розширення світогляду, самопізнання.
В кінці інтерв'ю артистка підсумовує: "Я чесно вам скажу, успіх - це самотність".
Раніше співачка розповідала про те, що в українському шоу-бізнесі зірки дуже рідко підтримують одне одного. Замість здорової конкуренції можна спостерігати хейт колег по сцені. І це, звісно, аж ніяк не сприяє формуванню дружніх відносин.
Нагадаємо, раніше портал Знай писав "Синонім слова с*кс...": Тіна Кароль вийшла з тіні, аби знову запалити серця чоловіків.
Також раніше ми повідомляли "Борги сплачено, справу закрито": багаторічна суперечка між Козловським та Кондратюком закінчилася.
Крім того, портал інформував Юлія Саніна пояснила, чому її чоловік та вся група не повернулися в Україну": "Я вклала дуже великі гроші...".