Ролик присвячений зустрічі бункерного діда із так званими журналістами.

З перших кадрів Юрій Великий "кладе" українців під стіл кількома фразами нібито путіна: "Я будь-якими методами намагаюся уникнути всього, що пов'язане зі словом "сидіти", - каже бункерний, випереджаючи питання, де він бере інформацію, -"ось якби в інтернеті можна було прилягти."

Юрій Великий. Фото: Youtube
Юрій Великий. Фото: Youtube

Враховуючи, що в цьому інтернеті повно фейків і обману, я волію отримувати інформацію виключно з доповідей, які мені приносять компетентні люди - Пєсков, і шойгу. Мені немає причин не довіряти шойгу. Якщо він каже, що знищили 5 систем Петріотів, то так і є, а могли б знищити і більше, просто не виходить, тому що в українців їх лише дві.

Також, не даючи "журналісту" вимовити слово путін, розповідає, що було на економічній формі в Петербурзі. Він зазначає, що тільки вони мали таку смачну мелітопольську черешку.

Популярні новини зараз
Похід у ТЦК перевернув життя IT-фахівців: "Змінився світогляд. Це ж*па" Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення І світло буде, і заплатимо менше: українцям підказали, як зменшити суми у платіжках
Показати ще

Це та ж черешня, яка на референдумі одноголосно проголосувала за приєднання Запорізької області до РФ

Після чого Великий приступає до найцікавішого.

Один наш десантник, з позивним тузиком, порвав грілку як тузик грілку. А інший - погнув арматуру

Великий-путін зазначає, що важливо мати таких сильних десантників, або докорінно змінити умови. Наступного разу путін пропонує замінити умови "один нехай надує арматуру, а інший гнить грілку".

Юрій Великий. Фото: Instagram
Юрій Великий. Фото: Instagram

Нагадаємо, що набридло прикидатися? Зрадниця Ані Лорак подалася на громадянство Росії.

Раніше ми повідомляли, що друг Зеленського з "Квартал 95" прозвітував про збитий літак Росії: "Наведення дає мені на ТУ-шки".