Відома українська співачка Христина Соловій, яка нещодавно потрапила в скандал через розміщення її пісень на російських платформах, відповіла на запитання щодо стосунків із письменником і музикантом Сергієм Жаданом.

Зараз вони не спілкуються, зізналася співачка. Про це зірка заявила в невеликому інтерв'ю для однієї з українських радіостанцій.

"Ми будемо вітатися при зустрічі. Він бажає мені бути щасливою і коханою, а я бажаю йому того ж", - каже Соловій.

Христина Соловій, фото: Instagram
Христина Соловій, фото: Instagram

Популярні новини зараз
Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше Це було ще не спекотно: Україну накриє небезпечна температура І світло буде, і заплатимо менше: українцям підказали, як зменшити суми у платіжках
Показати ще

В інтерв'ю Соловій зізналася, що між ними був непростий розрив, але незважаючи на це, збереглися "непогані стосунки". Христина також висловила бажання навчитися дружити і підтримувати хороші стосунки з усіма колишніми партнерами.

"Це вміння, якого я завжди хотіла навчитися. Я просто сприймаю кожну людину як учителя, який приходить у твоє життя і щось тобі дає", - зазначила Соловій.

Про романтичні стосунки Христини Соловій та Сергія Жадана вперше заговорили в травні 2023 року, коли їх сфотографували під час прогулянки в одному з парків Львова. Але стосунки співачки і письменника закінчилися восени минулого року з ініціативи Соловій.

Христина Соловій, фото: Instagram
Христина Соловій, фото: Instagram

Сергій Жадан емоційно відреагував на те, що співачка пішла від нього. Зараз Христина обережно ставиться до розголосу свого особистого життя. Тепер Соловій уникає розповідей про нового партнера, лише зазначає, що він військовослужбовець і старший за неї на 10 років.

Нагадаємо, Сергій Жадан пояснив, чому пішов у військо саме зараз: "собаки" теж із ним.

Раніше повідомлялося, Христина Соловій оголосила про розрив із Жаданом: неабияк потріпала нерви.

Також, криваві рублі ближче за рідних: режисером шоу дружини Пєскова, в якому вкрали пісню Соловій, виявився українець.