Відома українська співачка та продюсер Наталія Могилевська, яка також була головним експертом на різних талант-шоу , часто радує віддану аудиторію цікавими публікаціями у Instagram.

Наталія Могилевська активно виступає на підтримку України та її народу. І ось, після чергового концерту вона оселилася в готелі, щоб трохи перепочити, а заразом і поділитися враженнями.

Наталія Могилевська, фото: Instagram
Наталія Могилевська, фото: Instagram

Крім того, співачка не посоромилася показати себе без сценічного образу, повністю відкривши аудиторії своє "голе" обличчя.

[quote author=""]"Так приємно - початок літнього сезону. Басейн тільки наповнюється, все тільки починається, стільки надій і майбутнього тепла. Вірю в краще", - натхненно написала Могилевська.

Популярні новини зараз
Світло буде відсутнє по 20 годин на добу: експерт попередив про найгірший сценарій Похід у ТЦК перевернув життя IT-фахівців: "Змінився світогляд. Це ж*па" Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК Мобільний інтернет зник разом зі світлом: легкі способи залишатися на зв'язку навіть при тотальному блекауті
Показати ще

Виглядає зірка дуже свіжо, як зазначили численні шанувальники. Більше того, деякі "скинули" їй одразу десяток років, коли побачили обличчя без макіжу, але знайшлися й ті, хто не впізнав знаменитість.

Скріншот із Instagram, Наталія Могилевська
Скріншот із Instagram, Наталія Могилевська

Коментарі - instagram.com/nataliya_mogilevskaya/
Коментарі - instagram.com/nataliya_mogilevskaya/

Нагадаємо, що Наталія Могилевська похвалилася соковитими ягідками.

Раніше ми повідомляли, що Каменських – Жмур, а Могилевська – Могила: українські зірки, які прославились не під своїм ім'ям.

Також стало відомо, що Наталія Могилевська зізналася, як зібрала "тусу" із 30 осіб у себе вдома: "Вона, ризикуючи життям, приїхала".