Український актор та гуморист Арам Арзуманян дав інтерв'ю для Слави Дьоміна. Актор поділився секретами особистого життя, серед яких розповів про свою судимість.

Інтерв’ю з Арамом Арзуманяном Слава Дьомін оприлюднив на своєму каналі в YouTube.

Комік розповів про найбільш конфліктну ситуацію у своєму житті, за яку він отримав судимість.

"Це була бійка. Ось зараз, наприклад, я б по іншому зреагував, бо вже досвід маю. Найкращий конфлікт це той, який ти ігноруєш", - підкреслив Арам.

Арам Арзуманян, фото: Знай.ua
Арам Арзуманян, фото: Знай.ua

Популярні новини зараз
Похід у ТЦК перевернув життя IT-фахівців: "Змінився світогляд. Це ж*па" Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати
Показати ще

Ця ситуація відбулась в Мелітополі, коли актор з друзями не поділили таксі з компанією інших молодиків.

"Просто м’яса хотіли поїсти, а таксі не було. Вони їхали в тому напрямку, ми запропонували: "Давайте ми заплатимо за таксі, трохи тісно було, але всі ж пацани. Куди вам треба, а ми далі поїдемо на такси". І нам відповіли: "З такими, як ви, ми нікуди не поїдемо". І почалася у нас бійка", — згадує Арам Арзуманян.

Актор вважає, що основною причиною такої бурхливої реакції від компанії юнаків був алкоголь.

Вже з досвідом життя Арам Арзуманяну розповідає, що зараз він би вчинив геть по іншому.

"Я б просто сказав, що був у мене такий досвід, я вже не хочу цього конфлікту і просто ігнорував або в жарт би перевів. Та зараз і з таксі стільки проблем не буває", - сказав гуморист.

Бійка не залишилась без наслідків. Актора притягнули до судової відповідальності. Суд приговорив Арама до умовного строку.

“Мені присудили 4 на 2. Це означає, що ти 2 роки відмічаєшся, але якщо яке порушення, то в тебе уже 4 роки готові лежать”, - також розповів актор фільму "Скажене весілля".

Арам Арзуманян, фото: Знай.ua
Арам Арзуманян, фото: Знай.ua

Нагадаємо, що зірка "Скаженого весiлля" Арам Арзуманян зізнався, що його нещодавно звали до росії.

Як повідомляли раніше, зірка "Скаженого весiлля" Арам Арзуманян обдурив свою маленьку доньку.

Як писав "Знай" раніше, зірка фільмів Горбунова і шоу "Танці з зірками" Арзуманян показав, як виховує сина.