Відома українська співачка Ірина Білик під час війни возз'єдналася із шоуменом Дімою Коляденко. У пари дуже багата історія, яка знайшла своє продовження, зважаючи на все. У Instagram вони регулярно розміщують спільний контент із любовним підтекстом.

На цей раз співачка показала, як зворушливо зустрічає коханого. Коли Діма увійшов у салон краси, зважаючи на все, Ірина вручила йому келих шампанського і з почуттями поцілувала в губи. Спочатку шоумен розгубився і навіть злякався, оскільки вона вийшла з-за кутка, щоб зробити сюрприз, але потім охоче цілував у відповідь.

Скріншот із Instagram, Ірина Білик
Скріншот із Instagram, Ірина Білик

"Як ви думаєте, хто перший повинен цілувати, жінка чоловіка чи чоловік жінку?" - поцікавилася Білик.

Фанати у коментарях буквально в один голос заявили, що це не має значення, головне - цілувати з почуттями та у кайф.

Популярні новини зараз
Хаял Алекперов з "Битви екстрасенсів" розповів про свою тривогу на рахунок війни: "Побачив Ісуса, який ходить Майданом" Які квартири здають військовим на Донеччині за 17 тисяч: "Адекватних слів немає" Блогерку посадили на 2 роки просто за те, що вона поїла: відео образило багато людей Українку оштрафували на 15 тисяч через скаргу на гнилу пломбу, але водоканал про це пошкодував
Показати ще

Коментарі - instagram.com/bilyk_iryna/
Коментарі - instagram.com/bilyk_iryna/

При цьому деякі користувачі соцмережі не можуть забути, як голосно артисти розійшлися 20 років тому. На їхню думку, Коляденко "поливав брудом і принижував в інтерв'ю" Білик.

"Його можна зрозуміти, він робив це на емоціях", - виправдали Коляденко у відповідь.

Коментарі - instagram.com/bilyk_iryna/
Коментарі - instagram.com/bilyk_iryna/

Нагадаємо, поводив біля ротика, але не дав: Ірина Білик назвала себе дружиною Коляденко і показала, як він її дражнить

Раніше ми писали про те, що Ірина Білик відпалила на яхті та зізналася Ступці у симпатії: розкіш б'є через край

Як повідомляв Знай.ua, Ірина Білик погнала Діму Коляденко здавати аналізи перед першим інтимом: "Я не люблю презервативи"