Емілі Ратаковскі змусила фанатів відчути слабкість у колінах після того, як вона опублікувала знімок у бікіні Siren.

Чудова зірка продемонструвала свою сенсаційну фігуру в бікіні з лінії купальників Inamorata Woman.

Емілі Ратаковські, кадр з інтерв'ю
Емілі Ратаковські, кадр з інтерв'ю

Ведуча підкасту High Low with EmRata продемонструвала свою підтягнуту і засмаглу статуру у відвертому бікіні в стилі морської черепашки. Емілі показала свій точений прес, поправляючи купальник і демонструючи свої чудові форми.

Білий купальний костюм мав форму морської черепашки, зв'язаний гачком, з фестончастими деталями та довгими зав'язками.

Популярні новини зараз
Відстрочка під загрозою: Міноборони не може перевірити реєстри, а відповідати доведеться вам Гороскоп на 12 березня: чому середа може стати найгіршим днем для деяких знаків Зодіаку Пенсіонерам видаватимуть безкоштовні ліки: хто та як може отримати Українцям нарахують доплати до пенсії: список отримувачів великий
Показати ще

Емілі Ратаковські, фото: emrata/Instagram
Емілі Ратаковські, фото: emrata/Instagram

Емілі вклала своє каштанове волосся недбалими хвилями і вибрала природний макіяж, що підкреслює її натуральну красу. Незважаючи на те, що фанатам сподобалося бікіні, дехто поспішив прокоментувати непрактичність наряду для плавання.

Одна людина запитала: "Ти можеш у цьому плавати? Або просто байдикувати?" на що інший відповів: "Ні, ти не можеш".

Ще один: "Чи достатньо міцний матеріал, щоб витримати це - це моє питання перед покупкою".

Емілі Ратаковські, фото: emrata/Instagram
Емілі Ратаковські, фото: emrata/Instagram

Супермодель не новачок у публікації пікантних знімків на своїй власній сторінці по лінії бікіні під назвою Inamorata Woman. Шанувальники часто вражаються її неймовірною зовнішності, і нещодавно вони висунули теорію змови, яка б пояснити, чому вона завжди виглядає чудово.

Основна теорія, висунута проникливими передплатниками, полягає в тому, що вона, можливо, сама платить папараці, щоб зробити ідеальні "випадкові" кадри.

Нагадаємо, що Емілі Ратаковські розповіла про поцілунок з Гаррі Стайлсом у Токіо: "Я тільки почала зустрічатися з деким".

Раніше ми повідомляли, що Емілі Ратаковські зіпсували особисте життя, шпигуни чекають на кущі: "Не хочу знати, що вони ще з кимось зустрічаються".