Відомий російський співак-путініст Григорій Лепс після обіцянок заплатити російським окупантам по 1 млн. кривавих рублів за кожен підбитий Leopard залишився без заробітків у сусідній країні-Казахстані.

Виступ путініста мало відбутися в казахстанському місті Конаєв.

Лєпс. Фото: Youtube
Лєпс. Фото: Youtube

Компанія Makao Luxury Village Resort, на майданчику якої мав виступати Григорій Лепс, оголосила про відміну концертного заходу.

Про це вона повідомила на своїй сторінці у мережі Instagram.

"Компанія Makao Luxury Village Resort, яка надала свій концертний майданчик для організації виступу Григорія Лепса, вирішила розірвати договір з організаторами концерту в односторонньому порядку", - йдеться у повідомленні.

Популярні новини зараз
Повістки та перевірки на вулицях: ТЦК готуються до посиленої мобілізації В Україні громадянам доведеться сплатити податок навіть за старі квартири: скільки є часу Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх
Показати ще

Фото: Григорій Лепс
Фото: Григорій Лепс

Реакція концертного директора Лепса Володимир Урюпіна не забарилася. Ця новина неабияк його розлютила. Урюпін заявив, що Казахстан наразі є недружньою країною для Лепса.

"Позиція Григорія Вікторовича була, є і буде незмінною. Ми підтримуємо нашу країну, що б не відбувалося в різних країнах, що б не говорили. Скасували і скасували, хр*н з ними. Нічого страшного. Обійдемося без Казахстану. Нічого не сталося, просто чергова заява, і в Казахстані збожеволіли люди. Ну заради Бога", - прокоментував Урюпін.

Григорій Лепс, фото YouTube
Григорій Лепс, фото YouTube

Натомість мешканці Казахстану підтримали відмінність концерту, бо вважають що музикантам які пропагують війну та вбивства українців не місце у їхній країні: "Відмінне рішення! Потрібно вже розуміти, що прихильників війни взагалі не потрібно навіть запрошувати до нас у кз!", " Лепс патріот своєї " країни, що підтримує війну. Таким гостям ми не раді. Слава Україні!", " Нарешті. Досить тягти сюди цих російських зірок. Будь-яким z і v тут не місце!!!".

Коментарі під пубілікацією про відміну концерта Лєпса. Фото Instagram
Коментарі під публікацією про відміну концерта Лєпса. Фото Instagram

Коментарі під публікацією про відміну концерта Лєпса. Фото Instagram
Коментарі під публікацією про відміну концерта Лєпса. Фото Instagram

Коментарі під публікацією про відміну концерта Лєпса. Фото Instagram
Коментарі під публікацією про відміну концерта Лєпса. Фото InstagramРаніше ми повідомляли, що Григорій Лепс через санкції втратив цілий стан .

Нагадаємо, що путіністи Басков та Лепс фінансують вбивства українців: пообіцяли платити за кожен Leopard