Дружина і відома блогерка поскаржилася шанувальникам на непросте життя далеко від рідного дому.

Сніжана Бабкіна опублікувала чергову посаду у соціальній мережі Instagram.

Сніжана Бабкіна, фото: Instagram
Сніжана Бабкіна, фото: Instagram

Поряд із повідомленням блогерка розмістила фото, на якому вона разом із чоловіком їде в машині. На фотографії видно, що Сніжана дуже втомлена та змучена. Мабуть, подорож триває довго, тож вона закинула ноги на сидіння. Поруч із нею сидить Сергій, видно, що він теж втомився від нескінченних подорожей та переживань.

Фото було зроблено минулого року, коли пара, очевидно, стрімко рятувалася з України через повномашстабну війну.

Популярні новини зараз
Нова мінімальна зарплата та підвищення пенсії: як з 1 жовтня в Україні зміняться виплати У ДТЕК терміново попередили українців: це має зробити кожен споживач Зростання тарифів на 50%: українцям назвали дату, коли прийдуть нові платіжки за світло та газ Встигнути до 31 грудня: тисячам пенсіонерів поставили ультиматум, інакше не буде грошей
Показати ще

Сергій та Сніжана Бабкіни, фото з Instagram
Сергій та Сніжана Бабкіни, фото з Instagram

Як зазначила зірка, навіть якщо вони не в дорозі, а у своєму тимчасовому домі з дітьми, то все одно в дорозі. Подумки вони їдуть додому.

Також Сніжана пише:

[quote author=""]Наближаємо цю, найбажанішу, дорогу кожною своєю дією. Це важкий шлях. І у кожного він свій. І ми рухаємося, перемагаючи біль, переживання, страхи, невдачі, ненависть.

На її думку, дуже важливо відстежувати все, що відбувається з кожним із нас, куди веде Бог і Всесвіт, що їм потрібно від нас, які іспити треба скласти.

Нагадаємо, що Сніжана Бабкіна обнялася з пляшкою і зізналася, але не чоловікові: "Відвертий, Дивовижний, Космічний, я можу перераховувати нескінченно".

Раніше ми повідомляли, що Сергій Бабкін показав, як увічнять путіна у мавзолеї: "Навіть вінків не буде".

Також стало відомо, що Сергія Бабкіна після восьми місяців у Німеччині нагородили в Україні почесним знаком: "Не вистачило слів".