Відомий український артист Андрій Данилко, якого мільйони по всьому світу знають за сценічним образом Вєрки Сердючки, після виступу на Євробаченні вирушив у тур Європою.

Вєрка Сердючка з мамою, фото: Instagram
Вєрка Сердючка з мамою, фото: Instagram

Як зазначає співак "тур має місію — закликати європейців допомагати Україні в боротьбі з ворогом та нагадати їм, що зло зовсім поруч".

Музикант разом зі своїм бендом виступив з великим концертом в столиці Естонії – місті Таллінні.

Вєрка Сердючка з мамою, фото: Instagram
Вєрка Сердючка з мамою, фото: Instagram

А у перерві між піснями з гумором прокоментував свій конфуз яким повеселив глядачів Євробачення 2023.

Популярні новини зараз
Шалені знижки від АТБ: скільки коштують м'ясо, риба, ковбаси та інші товари Повний блекаут для росії: відьма Марія Тиха передбачила розвал агресора Черешня та полуниця стануть доступними для пересічних українців: коли чекати адекватних цін Тепер місяцями голодувати? З карток "Ощадбанку" зникають по 25 тисяч гривень
Показати ще

Під час свого виступу на Євробаченні Данилко так жваво витанцьовував, що у артиста раптово з ноги злетіла туфля. На концерті у Таллінні Данилко розповів, що колеги відразу почали його жартома називати: "Вєрка – ППО".

Вєрка Сердючка, фото: Instagram
Вєрка Сердючка, фото: Instagram

"Мало того, що я з України, я ще з Євробачення. Зараз мене ще дражнять: "Вєрка – ППО". Так запустила тапочок. І між нами, чесно, я дуже хотіла в цьому маленькому шматочку заспівати Russia goodbye − бігла як відв'язана собака. Не дозволили сказати те, що я хочу. Але на своєму сольному концерті, я буду співати те, що побажаю", – сказав артист публіці на естонському концерті.

І гучно крикнув:"Russia goodbye".


Нагадаємо, що Андрій Данилко розповів, як народилася легендарна фраза Вєрки Сердючки: "Тоді йдіть в пі**у".

Раніше ми повідомляли, що Андрій Данилко заявив, що Вєрка Сердючка змінюватиметься.

Також, попелюшка на Євробаченні 2023: Верка Сердючка загубила туфлі під час виступу