На особистій сторінці в соціальній мережі» ТікТок " надзвичайно популярної української моделі plus-size Міли Кузнєцової, яка зуміла підкорити десятки тисяч фанатів, з'явився новий запис, який порадував її шанувальників.

Цього разу вона зі своїм другом, турецьким блогером, прийшла поплавати в басейні. При цьому виріз на купальнику пишнотілої красуні дозволяє спостерігати за її значною грудьми у всій красі.

Міла танцює під музику і трясе своїм видатним бюстом, а на задньому фоні в одному рушнику скаче її товариш.

"Два бідона молока, два таких окосту», "це не красиво" « " Квіточка, де твій бджіл?«, "Ось це справжня квіточка», «це не квіточка, це каток асфальтоукладочний», «ніхрена собі квіточку – за тиждень не запилити», «як є, що природа дала – то і носимо», "ви шикарна жінка", - захоплюються шанувальники моделі.

@slezhuzatobou

Популярні новини зараз
Кількість ухилянтів стрімко зростає: вже навіть не соромляться За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження Астронавт повернувся з космосу і розкрив "брехню", в якій живе Людство Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх
Показати ще
♬ оригинальный звук - rinaxzs

Багато зійшлися на тому, що турецький блогер тільки псує картинку і за ним неприємно спостерігати.

"Стрибун зовсім не в тему" « "прийшла страшного свого порося купати" «" Спина, по ідеї, сильно болить?",- цікавляться під відео читачі сторінки Кузнєцової.

Раніше повідомляли, Міла Кузнєцова з 15-м розміром грудей запалила під пісні Ірини Білик: "Так просто".

Як повідомляв Знай.иа, Міла Кузнєцова з 15-м розміром грудей поманила українців в купальнику: "дивився по сторонах".

Знай.иа писав, Міла Кузнєцова з 15-м розміром грудей станцювала тверк на камеру: "рухай, рухай з * будинок".